Activ Solar підтримує дитячі проекти з сонячної енергетики

Компанія Activ Solar стала партнером конкурсу «Сонячний караван», мета якого  - долучити українських школярів та їх батьків до активного використання енергії сонця у повсякденному житті та побуті. Конкурс проходить в рамках Європейських Днів Сонця, міжнародної кампанії, спрямованої на популяризацію використання сонячної енергії.

В рамках конкурсу «Сонячний караван» учасникам запропонували самостійно або разом з батьками, вчителями чи друзями створити прилад, який дозволяє використовувати енергію сонця. Це може бути сонячна кухня, водонагрівач, фотоелектричний прилад - будь-що корисне в реальному житті. Інша опція - організувати просвітницьку акцію, присвячену популяризації енергії сонця. Це може бути презентація на уроці в школі, стінна газета, виступ на радіо, вірші, концерт - захід будь-якого формату.
Доробки та ефективність просвітницьких акцій оцінюватиме експертне журі. Автори трьох найкращих робіт у кожній номінації (технічній та гуманітарній) отримають цінні призи. Зокрема, компанія Activ Solar долучившись до підтримки конкурсу, надасть переможцям нетбуки та технічні засоби, в роботі яких використовується сонячна енергія.
Участь компанії Activ Solar у конкурсі «Сонячний караван» є свідченням дієвої відданості цієї компанії ідеям використання відновлювальних джерел енергії. Компанія не тільки розвиває сонячну енергетику, а й робить активні кроки у просуванні ідей використання джерел енергії середі підлітків та молоді, що є запорукою більш екологічної (економіки) країни у майбутньому.

Церемонія нагородження переможців відбудеться 20 червня під час тижня сталої енергетики в рамках роботи Європейського містечка – 2012. Організаторами конкурсу «Сонячний караван» виступили Інформаційний центр "Зелене досьє", Фонд Східна Європа, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Держенергоефективності та інші.

 

***
За детальною інформацією про конкурс звертайтесь, будь ласка, до Катерини Копчук, менеджера із зв’язків з громадськістю Фонду Східна Європа за телефоном (+38-044) 200-3825, або kkopchuk@eef.org.ua. Більше про Фонд Східна Європа на www.eef.org.ua

 

Про Activ Solar
«Актив Солар» (Activ Solar) - міжнародна група компаній зі штаб-квартирою у Відні (Австрія), спеціалізується на розробці і виробництві сонячних технологій. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво кремнієвих продуктів і розвиток масштабних фотоелектричних сонячних парків. ПрАТ «Завод напівпровідників» (Запоріжжя) є дочірнім підприємством Activ Solar, історія виробництва полікремнію на якому почалася ще з 1964 року. Activ Solar, займається плануванням, фінансуванням та реалізацією масштабних проектів сонячної енергетики, об'єднуючи спеціалістів світового класу, стратегічних партнерів та провідні технології.

Про Європейське містечко-2012
Протягом 30 днів посольства країн ЄС, міжнародні донори, державні органи, проекти ЄС, неурядові організації, представники бізнесу та інші зацікавлені сторони об’єднаються в рамках інтерактивної платформи задля сприяння міжнародній співпраці ЄС й України у контексті 11 найважливіших соціально-економічних тем, включаючи розвиток сталої енергетики.

Про Європейські Дні Сонця
Це - міжнародна кампанія, спрямована на промоцію використання сонячної енергії. В Україні Дні Сонця відбулися вже вдруге. В рамках кампанії проводяться освітні заходи для дітей та дорослих, заходів для преси, виставок, концертів. До участі запрошуються освітні заклади та комерційні кампанії, громадські організації та звичайні громадяни, творчі колективи та засоби масової інформації.
Європейські Дні Сонця успішно пропагують використання безкоштовного та безмежного джерела енергії, - доступного всюди й для всіх генерування електроенергії. Минулого року під час кампанії відбулося 8 000 подій за участі півмільйона громадян у 19 країнах Європи.