"День врятованого дерева" - здай макулатуру та пластикові пляшки, врятуй дерево.

На сьогоднішній день в рамках акції «Надія є!» (Міжнародний Благодійний Фонд «Україно! Я за тебе!») разом з Національним природним парком «Голосіївський» проводиться «День врятованого дерева» - благодійний збір вторинної сировини (макулатури та пластикових пляшок).
За виручені кошти будуть висаджені дерева на території НПП «Голосіївський» та надано фінансову допомогу Будинку ветеранів сцени ім.Н.М.Ужвій, який знаходиться у Пущі Водиці та посадка дерев. На сьогоднішній день в домі постійно проживає 18 літніх людей, для яких найдорожче в світі – це проста увага, турбота та вдячність. Колись ці люди теж були молодими та ініціативними. Свою любов, свої успіхи, почуття та переживання вони дарували нам зі сцени. Майже все своє життя вони прожили для інших, для нас. Але роки беруть своє,і ось вже вони потребують допомоги, тепла, уваги та турботи.

Даний проект орієнтований на виховання культури споживання та популяризацію вторинної переробки ресурсів.

19 квітня 2012 р. партнери акції організовують у себе прийом макулатури. Для цього необхідно проінформувати учнів, співробітників, сусідів, щоб вони принесли макулатуру та організувати її зберігання протягом дня (зазвичай машина забирає з 8.30 до 15.00).

НПП «Голосіївський» може проводить відповідні екологічні тренінги-уроки та організувати вивіз макулатури.
Зменшення споживання целюлозно-паперових матеріалів і повторна їх переробка прямо пропорційно сприяють:

· збереженню лісів;

· відновленню і збереженню екосистеми;

· вирішенню енергетичних та екологічних проблем;

· насиченню внутрішнього ринку більш дешевою паперово-картонною продукцією;

· зменшенню навантаження на полігони.

Мета нашого проекту - пояснити і показати, як свідомо дотримуючись розумних і практичних принципів економії, можна принести вагому користь і природі, і людям.
Кожен з нас впливає на процеси, які відбуваються на планеті Земля. Вкрай важливо, щоб цей вплив було благотворним, а не руйнівним. Докладаючи невеликі зусилля, людина може досягти великих результатів.

 

У разі згоди взяти участь в акції, прохання зв’язатись з нами по телефону 528-71-24 (відділ екоосвіти) або 093-600-08-95 (Хрутьба Андрій) або заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey.

 

Координатори проекту:

Андрій Хрутьба (Тел.0936000895)

Сокіран Анна (Тел.0636071764)

http://www.facebook.com/events/358261447543471/