Дні Сонця – 2012: розклад подій

Начало: 
1 Травень, 2012 (Весь день) - 15 Травень, 2012 (Весь день)

ESD News-2012

У кампанії Європейських Днів Сонця в Україні нарешті з’явився свій логотип.
Дякуємо черкаському дизайнерові Полю Почепцову.

 

*     *     *

6 травня закінчився конкурс дитячих малюнків «Мій сонячний Львів – мій енергоефективний дім», організований відділом енергоменеджменту Львівської міської ради. Церемонія нагородження переможців відбудеться 11 травня під час інформаційної акції «Я дарую тобі сонце» на площі Ринок.

 

*     *     *

У Косові (Івано-Франківська область) відбувся тренінг з викладання тематики сонячної енергетики для шкільних вчителів географії району, які під час Європейських Днів Сонця проводять тематичні уроки в школах. Тренінг організований Косівською громадською організацією “Центр Громадських Ініціатив”.

 

*     *     *

6 травня Чернівецька громадська організація «Буквиця» провела пленер юних художників "Сонечко на долоні" в рамках першого в Україні фестивалю березового соку в селі Банилів-Підгірний (Сторожинецький район Чернівецької області).

 

*     *     *

На острові Король (річка Козинка, поблизу села Рудики Обухівського району Київської області) встановлено сонячну панель для зарядки комп’ютерів та мобільних телефонів та сонячний концентратор для кухні. Триває установка сонячного колектора, за допомогою якого підігріватиметься вода для душів. Все це - облаштування літнього наметового табору Молодіжної громадської організації Клуб «Компас». Клуб уже 20 років організовує дитячі наметові табори, у програмі яких важливе місце посідає просвітницька діяльність з питань охорони довкілля, дбайливого ставлення до природи, сепарації та утилізації відходів життєдіяльності людини. Табори проводяться на острові, де немає традиційних джерел енергії, тому організатори разом зі школярами – активістами клубу власноруч майструють прилади для використання альтернативних джерел енергії, в тому числі і сонячної.
Табір працюватиме з 15 травня по 15 вересня.

 

*     *     *

10 травня 2012 в Європейському Парламенті, в Брюсселі, відбудуться публічні дебати високого рівня «Людство відповідальне за своє майбутнє», в яких візьмуть участь представники Європейської Комісії, Угоди Мерів і керівництва компанії Lampiris, що постачає на 100% зелену енергію.
Ця подія Європейських Днів Сонця поєднає соціальний та економічний вимір сонячної енергетики, питання політики та інтереси суспільства.
Зокрема, буде розглянуто Енергетичну дорожню карту до 2050 року, йтиметься про енергетичний вибір громадян Європи на найближчі роки.
Захід організований координаторами Європейських Днів Сонця - Європейською асоціацією фотоелектричної промисловості (EPIA) та Європейською федерацією сонячної теплової промисловості (ESTIF), відбувається під патронатом Амалії Сарторі, голови комітету промисловості, досліджень та енергетики (ITRE).

 

*     *     *

Проект UNIDO - GEF "Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах України" проведе консультації для абітурієнтів 12 травня з 10.00 під час Дня відкритих дверей на кафедрі відновлюваних джерел енергії Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.

 

*     *     *

9 травня з 18:00 до 20:00 - відкрита лекція  про перспективи розвитку сонячної енергетики за участі наукового співробітника Інституту відновлюваної енергетики НАН України Олексія Кармазіна, прес-секретаря Національного проекту "Енергія природи" Ірини Тельки. Лекція організована громадською ініціативою «Вільна Школа»  спільно з "Зеленим досьє" за сприяння Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

 

*     *     *

15 травня громадська організація "Севастопольські мами» проведе конкурс дитячих малюнків на  папері та на асфальті.

 

*     *     *

Європейський тиждень сталої енергетики  пройде з 18 по 23 червня в Європейському містечку, яке буде організоване Делегацією Євросоюзу в Україні. 20 червня на великій сцені – підсумкова акція Європейських Днів Сонця в Україні.

 

*     *     *

 

Нагадуємо також, що триває всеукраїнський конкурс «Сонячний Караван». Із  докладною інформацією щодо того, як взяти участь у конкурсі та приєднатися до кампанії Європейських Днів Сонця-2012 в Україні, можна познайомитися на нашому сайті.

 

Партнери Європейських Днів Сонця – 2012 в Україні:
Національний проект “Енергія природи”, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України,
Координатор проектів ОБСЄ в Україні,
Фонд Східна Європа,
Відділ туризму та краєзнавства Київського Палацу дітей та юнацтва,
Компанія «Екопром»,
UA.Energy - основний інформаційний партнер.

 

Ці та інші  події можна знайти на мапі Європейських Днів Сонця

 

Слідкуйте за нашими новинами на сайті, В Контакте та на Facebook.

 

Приєднуйтесь до Європейських Днів Сонця – 2012!

Початковий матеріал: