П’ята зустріч Сторін Орхуської конвенції

відбудеться з 29 червня по 4 липня 2014 року в місті Маастрікт (Нідерланди)

Країна-господарка конференції пропонує додаткові комунікаційні та інформаційні послуги й заходи під час зустрічі.

Конкурс студентських відеороликів

Студенти запрошуються до створення короткого відео (бажано – англійською мовою), в якому представлять своє бачення стосовно одного з двох питань:
1. Коли і як громадяни повинні брати участь у процесі прийняття та впровадження рішень?
2. Яку роль може відігравати в екологічних питаннях колективний розум? Яким чином він може конкурувати чи долучатися до експертної думки?
Відео треба розмістити на YouTube, 1 липня його оцінить журі, ролики-переможці будуть демонструватися під час спільного засідання високого рівня. (Умови)


Допоміжний сервіс

Країна-господарка започатковує нову практику – допоміжний сервіс, де розміщуватиметься вся практична інформація про Маастрікську зустріч.


Трансляція наживо, комунікація в твіттері

Сегмент високого рівня (ключове офіційне засідання найвищих посадових осіб) буде транслюватися наживо. Це може зацікавити тих учасників Орхуського процесу, які не зможуть приїхати до Маастрікта. Тематична сесія Сегменту високого рівня розгляне дві теми на загальних засіданнях: право на інформацію та екологічна демократія, право на інформацію та соціальні медіа.
Трансляцію можна побачити на вебсайті.

До дискусії можна приєднатись на Твіттері: #AarhusMaastricht; #AarhusConvention; та #PRTRProtocol.

Більше інформації про заходи з комунікативної підтримки та про П’яту зустріч Сторін Орхуської конвенціїhttp://www.dossier.org.ua/sites/default/files/aarhus_elevator_pitch_contest1.pdf

 

Інформація «Зеленого досьє»
за матеріалами Секретаріату Орхуської конвенції.