Перший міжнародний конгрес «Органічна Україна 2017»

Пост-реліз

 

Міжнародний конгрес «Органічна Україна 2017» зібрав на своїх майданчиках понад 350 учасників. Успішні виробники, переробники та продавці органічної продукції охоче діляться практичним досвідом з тими, хто тільки збирається розпочати органічне виробництво, дають поради свідомим споживачам, шукають спільну мову з покупцями органічної продукції з інших країн, налагоджують взаємовигідну співпрацю між учасниками органічного ринку в Україні. Понад 30 доповідачів, представники 9 країн взяли участь у паралельних сесіях форуму та  шести тематичних конференціях. Найкращу продукцію органічного ринку представили на виставці 37 експонентів з різних областей України. Виставка відбувається паралельно з конференційними заходами, вхід до неї вільний для всіх бажаючих, і допитливі споживачі можуть тут не тільки подивитися і скуштувати органічні продукти, а й особисто познайомитися з фермерами та послухати лекції про органічне виробництво.

 

На відкритті конгресу виступили Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий та заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Віктор Шуткевич.

 

«Органічне виробництво розвивається шаленими темпами, але ми прагнемо, щоб цей процес був більш системним і був значно видиміший і у середині країни і поза її межами. Галузь одна із найдинамічніших. За п’ять років у нас приріст 90%», - сказав Тарас Кутовий. Керівник аграрного відомства нагадав, що саме розвиток органічного виробництва визначено Кабінетом Міністром одним із головних пріоритетів роботи Мінагрополітики на 2017 рік. «Підтримка органічного виробництва є також важливим напрямком нашої стратегії «3+5». Тому ми розробили «органічний» закон, який вже підтримав Кабінет Міністрів», - зазначив Тарас Кутовий.

 

Повний текст пост-релізу.

 

Коротко про органік для медіа.

 

Офіційна сторінка Органічного конгресу: http://organicukraine.org.ua/congress/

 

Організатори заходу:  Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна», консультаційний орган «КьюС»орган сертифікації «Органік Стандарт»,  Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія)мережа магазинів органічних продуктів «Натур Бутік»МБО Інформаційний центр «Зелене досьє», НВО «Інститут органічного виробництва».

 

За підтримки: Міністерства аграрної політики та продовольства України і Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні».

 

Партнери: компанія «Granosa»Асоціація «Дунайська соя», ПП «БТУ- Центр»ТОВ «КЕТ УКРАЇНА»Всеукраїнська екологічна громадська організація «Мама – 86»Львівська міська громадська організація«Екотерра».