Європейські Дні Сонця – 2012

6 травня закінчився конкурс дитячих малюнків «Мій сонячний Львів – мій енергоефективний дім», організований відділом енергоменеджменту Львівської міської ради. Церемонія нагородження переможців відбудеться 11 травня під час інформаційної акції «Я дарую тобі сонце» на площі Ринок.

*     *     *
У Косові (Івано-Франківська область) відбувся тренінг з викладання тематики сонячної енергетики для шкільних вчителів географії району, які під час Європейських Днів Сонця проводять тематичні уроки в школах. Тренінг організований Косівською громадською організацією “Центр Громадських Ініціатив”.

*     *     *
6 травня Чернівецька громадська організація «Буквиця» провела пленер юних художників "Сонечко на долоні" в рамках першого в Україні фестивалю березового соку в селі Банилів-Підгірний (Сторожинецький район Чернівецької області).

*     *     *
На острові Король (річка Козинка, поблизу села Рудики Обухівського району Київської області) встановлено сонячну панель для зарядки комп’ютерів та мобільних телефонів та сонячний концентратор для кухні. Триває установка сонячного колектора, за допомогою якого підігріватиметься вода для душів. Все це - облаштування літнього наметового табору Молодіжної громадської організації Клуб «Компас». Клуб уже 20 років організовує дитячі наметові табори, у програмі яких важливе місце посідає просвітницька діяльність з питань охорони довкілля, дбайливого ставлення до природи, сепарації та утилізації відходів життєдіяльності людини. Табори проводяться на острові, де немає традиційних джерел енергії, тому організатори разом зі школярами – активістами клубу власноруч майструють прилади для використання альтернативних джерел енергії, в тому числі і сонячної.
Табір працюватиме з 15 травня по 15 вересня.

 

Більше інформації про наступні події