Ведеться підготовка довідника екологічних організацій України

В рамках компоненту "Співпраця з громадянським суспільством та поширення інформації" проекту “Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні бюджетної підтримки сектору”, який фінансується Європейським Союзом, ведеться підготовка ДОВІДНИКА ЕКОЛОГІЧНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА (ОГС) УКРАЇНИ. Цей довідник буде розміщено в інтернеті, і на кожну організацію, яка відповідає нижчезгаданим критеріям і дасть відповіді на питання анкети, буде сформована "Інформаційна картка екологічної організації".
До довідника будуть включатися неприбуткові організації громадянського суспільства, які виключно або переважно займаються питаннями охорони довкілля та впливу чинників навколишнього середовища на здоров"я, екологічною політикою, якістю природного середовища, збереженням біорізноманіття та природних ресурсів, екологічною освітою, захистом екологічних прав, тощо. Рівень та спосіб легалізації організації не буде критерієм відбору для включення у довідник. Довідник буде скомпоновано на основі інформації, яку організація подасть про себе, заповнюючи анкету. Державні та бізнесові (прибуткові) організації, асоціації прибуткових і державних організацій, а також партійні осередки включатися не будуть.
Якщо ваша організація відповідає вищенаведеним критеріям і хотіла би бути представленою у довіднику, будь ласка, надішліть свої координати експерту проекту Володимиру Тихому на адресу voltykhyy@gmail.com, і вам буде надіслана анкета для заповнення. Кінцевий термін одержання заповненої анкети - 15 вересня 2012 року.
Проект “Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні бюджетної підтримки сектору” надає технічну допомогу Міністерству екології та природних ресурсів України, зацікавленим сторонам та членам громадянського суспільства у реалізації, координації, управлінні та звітуванні за Програмою секторальної бюджетної підтримки (ПСБП) ЄС. На додаток до важливої ролі у впровадженні Екологічної стратегії та підтримки ПСБП, проект займається також розбудовою управлінської спроможності Міністерства.