Громадська оцінка національної екологічної політики

Шановні представники екоспільнот та небайдужі до проблем довкілля громадяни!

 

Робоча група з підготовки Щорічної доповіді НУО (ЩД НУО) “Громадська оцінка національної екологічної політики” за 2011 рік (включаючи аналіз за період з 2003 року) – ГОЕП і, за рішенням РГ з підготовки ГОЕП, – аналізом тенденцій у 2012 року 28 листопада 2012 року підготувала робочі матеріали, в які включені всі побажання, зауваження, пропозиції, що надійшли від громадськості станом на 28 листопада 2012 року. Дані робочі матеріали ляжуть в основу регіонального обговорення північно-центрального регіону, що відбуватиметься 4 грудня 2012 року в Києві (конференц-зал «Слов’янський» (готель «Либідь», площа Перемоги, 1).

 

До Робочої групи входять: Єлизавета Алексєєва (ЕПЛ, ключовий автор), Андрій Артов (КРА «Екологія і Мір», ключовий автор), Олександр Багін (Хортицький форум, регіональний координатор), Олексій Василюк (НЕЦУ, ключовий автор), Олена Кравченко (ЕПЛ, голова РГ з підготовки ГОЕП, регіональний координатор), Тамара Малькова (МБО «Інформаційний центр «Зелене досьє», регіональний координатор), Ольга Мелень – Забрамна (ЕПЛ, ключовий автор), Віктор Мельничук (НЕЦУ, головний редактор), Поліна Михайленко (ГО «Екологія. Жінка. Світ», ключовий автор), Олег Перегон (ХОГО «Зелений Фронт», ключовий автор), Євген Мехєдов (КРА «Екологія і Мір», регіональний координатор), Сергій Федоринчик (УЕА «Зелений Світ», голова – М. Коробко, ключовий автор,модератор розсилки РГ з підготовки ГОЕП) , Сергій Шапаренко (ГО «Печенеги», ключовий автор, регіональний координатор).

 

Мета ГОЕП – привернення суспільної уваги і до позитивних зрушень в екологічній політиці, і до виявлених громадськістю суттєвих недоліків, коли управлінські дії можуть йти врозріз з чинним законодавством, суспільними вартостями та громадською думкою, призводячи до марнування суспільних інтересів та погіршення стану екологічної безпеки.

 

Мета регіональних обговорень, письмових коментарів, пропозицій, зауважень до ГОЕП – продовжити вже започаткований РГ з підготовки ГОЕП процес неупередженого аналізу управлінських дій відповідальних за екобезпеку державних органів, органів місцевого самоврядування водночас і експертами, визнаними в екоспільнотах, і широкими колами зацікавленої громадськості.

 

Робочі матеріали ГОЕП, підготовлені станом на 28.11.12., які з кожним регіональним обговоренням будуть змінюватися у відповідності до ваших коментарів та пропозицій, ви можете знайти нижче. Ми відкриті до співпраці з усіма зацікавленими.

 

З повагою,
Робоча група з підготовки ГОЕП

 

**************************************************************************
Регіональний координатор громадського обговорення ГОЕП у північно-центральному регіоні -  Міжнародна благодійна організація «Інформаційний центр «Зелене досьє» (http://www.dossier.org.ua, ecoweek@bg.net.ua)

 

Підготовка ГОЕП відбувається за сприяння проекту «Технічної допомоги ЄС «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів у впровадження секторальної бюджетної підтримки». Проект не несе відповідальності за думки, висловлені авторами в ГОЕП.