Громадянське суспільство країн Східного партнерства підтримує європейський вибір України

Процес «європеізації» Молдови можливий тільки разом з Україною. Про це заявили представники понад 200 громадських організацій Молдови на спеціальній прес-конференції на підтримку європейського вибору України. Учасники звернулись до політичних сил та влади своєї країни із закликом підтримати дем ократичні наміри України.
Раніше заяви про підтримку європейського вибору народу України оприлюднили грузинська та білоруська національні платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. А Керівний комітет Форуму виступив із засудженням насильства у Києві.

 

Нагадаємо:
28 листопада в рамках Конференції громадянського суспільства, що відбувалася у Вільнюсі паралельно з офіційним самітом, громадські лідери України та ЄС поставили свої підписи під Угодою про Асоціацію «Україна - ЄС». Таким чином, Сторони взяли зобов’язання щодо імплементації Угоди в частині, що стосується компетенції громадянських суспільств відповідно до тексту парафованого документу. Раніше учасники Української національної платформи Форуму (яка об’єднує 186 громадських організацій, членом якої є і МБО ІЦ «Зелене досьє») ухвалили Заяву про неприпустимість відмови від підписання та впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Повністю документи можна прочитати на сайті Української національної платформи.