Європейський тиждень сталої енергетики

Представництво ЄС в Україні спільно з міжнародними і українськими партнерами готує наступний Європейський тиждень сталої енергетики, що цього року припадає на 22-30 червня. Вже 3-й рік поспіль організатори згуртовують громадян та організації на регіональному та національному рівнях довкола спільної теми. Спільні зусилля в рамках Тижня роблять свій важливий внесок у стале енергетичне майбутнє України.

 

Європейський тиждень сталої енергетики - це ініціатива ЄС, започаткована 2006 року. Відтоді до святкувань  долучаються сотні учасників – як прості громадяни, так і організації, інституції. Тиждень сталої енергетики є частиною кампанії ЄС, спрямована на збільшення джерел відновлюваної енергетики та покращення енергоефективності.
В рамках Тижня на національному та регіональному рівні відбуваються різноманітні заходи за участю урядових структур, екологічних організацій, проектів ЄС, приватних компаній, що втілюють екологічні ініціативи, тощо.

 

У 2011 році Україна вперше долучилась до Тижня сталої енергетики. 11-15 квітня в містах Києві, Львові, Полтаві та Ковелі відбулись події, що популяризували відновлювані джерела енергії та закликали українців до відповідального споживання енергії.
У 2012 році Тиждень сталої енергетики відбувся в рамках Європейського містечка під аркою Дружби народів у Києві.

 

Стань частиною європейського руху за енергоефективність!

Запрошуємо усіх долучитись до цієї події, організувавши тематичні заходи у вашому місті чи селі, - і ми поширимо інформацію про це. Щоб приєднатися до програми, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 30 березня.

Для отримання додаткової інформації, відвідайте офіційну сторінку або зверніться до координатор тижня – Олесі Мигаль на omygal@internews.ua