Національний павільйон України на БіоФах 2016: підготовка ґрунту для зростання органічного сектору

11 українських компаній взяли участь в якості експонентів у виставці БіоФах 2016 в м. Нюрнберг (Німеччина), які запропонували широкий асортимент органічної продукції, якою відома Україна, в тому числі, зернові, олійні і зернобобові культури, соняшникове насіння і олію, крупи/пластівці, дикорослі/культивовані ягоди та ягідні пасти, а також послуги сертифікації. Національний павільйон України привернув багато уваги з боку тисяч відвідувачів з усього світу, адже органічний сектор України знаходиться в центрі уваги щодо пошуку нових джерел постачання органічної продукції через стрімке зростання попиту на органічні продукти харчування в усьому світі. БіоФах (Німеччина) – це найбільша торгівельна виставка органічної продукції в світі, в якій в 2016 році взяли участь понад 2500 експонентів з 90 країн.

За даними «Федерації органічного руху України» площа сертифікованих органічних земель в Україні стабільно зростає. Наразі близько 400 000 га сільськогосподарських земель обробляється за органічними методами майже 200 органічними операторами. Органічне сільське господарство також є однією з пріоритетних сфер «Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки», розробленої Міністерством аграрної політики і продовольства України. В наступні роки очікується подальше зростання площ органічних земель. 

 

Національний павільйон України вже протягом трьох років організовується консорціумом трьох ключових учасників органічного ринку України: Інформаційним центром «Зелене досьє», сертифікаційним органом «Органік Стандарт» та консультаційним органом «КьюС». Окрім 11 компаній-експонентів, організацію павільйону підтримав швейцарсько-український проект «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) та проект «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN), що фінансується Європейською Комісією і впроваджується Програмою ООН з навколишнього середовища (UNEP). Додаткову підтримку надало Державне підприємство «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» (Держзовнішінформ, ДЗІ), яке є провідним дослідним і експертним центром під управлінням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 

Повний прес та пост релізи можна завантажити за посиланням.

Фото за посиланням (оновлюється).

 

ЗАБРОНЮЙТЕ ДАТИ ДЛЯ БІОФАХ 2017 – 15-18 лютого 2017 року