Проект eNaturr - перша глобальна екологічна база даних - шукає консультантів-екологів

Завдання полягає у наданні даних про екологічний стан певних ділянок місцевості для формування тестового варіанту сторінки проекту.

Першою з тестових точок eNaturr буде Закарпаття, тому фахівці, які працюють з водою та сейсмічною активністю пріоритетні для команди проекту. Запрошуються також фахівці у сфері повітряного середовища.

 

Тестовими екологічними джерелами інформації можуть бути люди та організації, що можуть гарантувати стабільне оновлення екологічної інформації їхнього фаху. Приклад: ужгородське підприємство може кожні 15 хвилин оновлювати рівень, температуру води та інші показники. Завдяки цьому при підключенні за 15 хвилин 10 секунд користувачі eNaturr бачитимуть проаналізовану свіжу інформацію у себе на десктопі.

 

«Чим джерел більше, тим кращий аналіз», - запевняють засновники eNaturr.

«На сьогодні у команді проекту достатньо розробників, але бракує екологів. Сервіс займатиметься усіма видами даних - від води до радіації та сейсмічних рухів. Тому я шукаю спеціалістів в усіх сферах екології», - говорить координатор проекту Андрій Баранюк.

 

Також команді eNaturr на постійній основі потрібен фахівець-еколог зі знаннями англійської мови, котрий міг би допомогти в екологічних аспектах сервісу загалом, бути верхівкою команди, допомагати при зустрічах з партнерами та джерелами інформації.

 

Детальніше про проект eNaturr за посиланням.

 

Усі бажаючі можуть долучитися до проекту, звернувшись до координатора проекту:

Андрій Баранюк, +380673814008, Skype: andrii_baraniuk