Smart Living Challenge 2014 – Глобальний пошук інновацій для сталого розвитку

Шведський Інститут та Munktell Science Park (Швеція) проводять в багатьох країнах світу широку кампанію, що покликана дати відповідь на запитання - Як зробити наше життя на Землі розумнішим?

Усі бажаючі можуть представити на міжнародний конкурс «Smart Living Challenge» свої ідеї про вдосконалення та гармонізацію повсякденного життя.

Конкурс передбачає три окремі категорії: Рух (мобільність і транспорт), Дім (облаштування житла) і Харчування.

15 переможців будуть нагороджені поїздкою до Швеції під час Нобелевського тижня – 2014. У Швеції на переможців очікують зустрічі, спілкування, налагодження контактів та обмін ідеями з інноваторами з інших країн та можливість відвідати місця, де впроваджені передові найсучасніші технології організації міського життя.

 

Центральною подією проекту в кожній країні є творчий семінар, на якому учасники проекту діляться своїми ідеями, радяться з експертами та готують подання проектів на конкурс.

Організатори проекту в Україні – Посольство Швеції та МБО «Інформаційний центр «Зелене досьє» - обрали основною темою семінару інновації в галузі транспорту та мобільності (Рух).

Семінар відбудеться в Києві 18 червня. Детальна інформація щодо участі в семінарі в Києві.

 

Ідеї приймаються на сайті http://2014.smartlivingchallenge.com/ideas - до 01:00 1 липня 2014 р. (за українським часом)
Увага! Мова – англійська!

 

Детальна інформація про конкурс (англійською).

Офіційне запрошення та програма семінару в Києві

 

Рекомендації щодо подачі ідеї на конкурс.

Связанные материалы