Smart Living Challenge – Глобальний пошук інновацій для сталого розвитку - 2014

Начало: 
18 Червень, 2014 - 11:00 - 17:00

Запрошуємо взяти участь у проекті Smart Living Challenge!

 

Шведський Інститут та Munktell Science Park (Швеція) проводять в багатьох країнах світу широку кампанію, що покликана дати відповідь на запитання - Як зробити наше життя на Землі розумнішим?

Усі бажаючі можуть представити на міжнародний конкурс «Smart Living Challenge» свої ідеї про вдосконалення та гармонізацію повсякденного життя. Конкурс передбачає три окремі категорії: Рух (мобільність і транспорт), Дім (облаштування житла) і Харчування. 15 переможців будуть нагороджені поїздкою до Швеції під час Нобелевського тижня – 2014. У Швеції на переможців очікують зустрічі, спілкування, налагодження контактів та обмін ідеями з інноваторами з інших країн та можливість відвідати місця, де впроваджені передові найсучасніші технології організації міського життя.

 

Ідеї приймаються на сайті http://2014.smartlivingchallenge.com/ideas - до 01:00 1 липня 2014 р. (за українським часом)
Увага! Мова – англійська!

 

Центральною подією проекту в кожній країні є творчий семінар, на якому учасники проекту діляться своїми ідеями, радяться з експертами та готують подання проектів на конкурс.

Організатори проекту в Україні – Посольство Швеції та МБО «Інформаційний центр «Зелене досьє» - обрали основною темою семінару інновації в галузі транспорту та мобільності (Рух).

Семінар відбудеться в Києві 18 червня. Участь у семінарі для відібраних учасників безкоштовна, але проїзд до Києва організатори не оплачують.

 

Заявки на творчий семінар просимо подавати он-лайн до 13 червня 2014 р.

УВАГА: РОБОЧІ МОВИ СЕМІНАРУ – АНГЛІЙСЬКА ТА УКРАЇНСЬКА.