«Сонячний караван» - Увага конкурс!

Начало: 
1 Травень, 2012 (Весь день) - 13 Травень, 2012 (Весь день)

 

Конкурс для школярів та їхніх батьків, які дбають про безпечне та яскраве майбутнє

 

Обладнання, яке використовує енергію сонця для побутових потреб, можна виготовити власними руками. Навіть із таких матеріалів, які вважаються сміттям. Якщо  закликати на допомогу фантазію, зазирнути у довідкові матеріали та порадитися з поважними експертами, цілком можливо створити таке розумне приладдя.
В нашій країні дуже швидко розвивається сонячна енергетика, адже в нас є потужний потенціал для цього – багато сонячного світла, сприятлива політика та розвинуті  технології. Чим більше людей усвідомить це, тим чистішим буде наше довкілля і безпечнішим майбутнє.
Конкурс «Сонячний караван» - це бліц-кампанія, яка триває лише два тижні і в якій можуть взяти участь усі бажаючі.

 

Що для цього треба?
1. Виготовити або розробити обладнання (прилад), яке дозволяє використовувати енергію сонця. Це може бути сонячна кухня, водонагрівач, фотоелектричний прилад, - будь-що корисне в реальному житті. Самостійно або разом з батьками, вчителями чи друзями. Зняти цей виріб на фото або відео, і надіслати нам знімок будь-яким способом (електронною чи звичайною поштою, факсом) до 20 травня.
2. Організувати просвітницьку акцію, присвячену енергії сонця. Це може бути презентація на уроці в школі, стінна газета, виступ на радіо, вірші, концерт - захід будь-якого формату. Головне – оригінальність та ефективність. Напишіть нам про цей захід, пришліть фото чи відео до 20 травня.

 

Поробки та просвітницькі акції оцінюватиме журі, до складу якого входять досвідчені експерти. Автори трьох найкращих робіт у кожній номінації (технічній та гуманітарній) отримають цінні призи.

 

Результати конкурсу будуть оголошені до 31 травня, а церемонія нагородження переможців відбудеться 20 червня під час тижня сталої енергетики в Європейському містечку – 2012.

 

Конкурс проходить в рамках Європейських Днів Сонця.
Європейську кампанію координують Європейська асоціація фотоелектричної промисловості (EPIA) та Європейська федерація сонячної теплової промисловості (ESTIF).

 

Координатор в Україні – МБО «ІЦ «Зелене досьє»
Контакти: ecoweek[a] bg.net.ua; nadiyka[a] mail.ru; 067 9641529, 050 4468036
Поштова адреса: 04050, м.Київ, вул.Мельникова, 12