Стартує національний екологічний проект «Green Rush»

З 9 березня у Києві вже вп’яте команда молоді з різних країн світу проведе екопроект «Green Rush», організатором якого є міжнародна молодіжна організація AIESEC.
У рамках проекту 7 іноземних волонтерів проводитимуть для школярів київських шкіл та студентів навчальні семінари, тренінги, дискусії та ігри, основними темами яких будуть глобальні екологічні проблеми, розподіл та переробка сміття, екологічна культура, глобальне потепління.
Організатори та учасники проекту, небайдужі до долі нашої планети, у живій формі спілкування розвиватимуть навички англійської мови, а іноземці розкажуть українським школярам та студентам про культуру інших країн.
Протягом реалізації проекту буде організовано та проведено озеленення міста Києва, а також виставка-аукціон дитячих робіт на екотематику.
Головною метою проекту «Green Rush» є визначення та усвідомлення кожним учасником значення власного внеску у вирішення екологічних питань.

Хочеш дізнатися більше та бути в курсі всіх подій? Приєднуйся! Офіційна група проекту ВКонтакті.

 

*АIESEC – це міжнародна молодіжна організація, яка допомагає отримати новий досвід, розвинути професійні навички та особистісні якості людині, яка бере участь в організації проектів та міжнародних програмах обміну.
Про інші проекти та можливості саморозвитку детальніше на офіційному сайті організації AIESEC у Києві.