Творчий конкурс: Прийом робіт закінчено. Голосуймо!

Перший етап конкурсу завершився. Треба сказати, що ідея створення українського знаку для органічної продукції зацікавила багатьох українців. Конкурс став справді загальнонаціональним: 76 учасників, включаючи два рекламні агентства, з 17 міст 11 областей України. Ми отримуємо не лише проекти логотипу, а й численні коментарі від небайдужих людей, поради та зауваження, за які ми дуже всім вдячні.

Нині на відкритій сторінці Конкурсу «ОрганікЛого» та в соціальній мережі Facebook  розміщено 173 конкурсні роботи. Обрати 5 найкращих з них – наше з вами завдання. Голосуйте, будь ласка! Голосування триває до 14 жовтня включно.

 

Нагадаємо:
Департамент продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України оголосив Конкурс "Розробка державного логотипу для органічних харчових продуктів в Україні"Мета - створити логотип для маркування сертифікованої органічної продукції в Україні, що сприятиме підвищенню рівня обізнаності населення щодо української сертифікованої органічної продукції.

Ініціатором та виконавцем проекту є Громадська спілка «Органічна Україна» в партнерстві з Міжнародною благодійною організацією «Інформаційний центр «Зелене досьє» за підтримки швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні» (2012-2016), який впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.