В рамках програми малих грантів розпочався проект «Дослідження органічного ринку та підтримка політичного розвитку»

В органічному секторі розпочався новий українсько-швейцарський проект, мета якого - надання достовірної інформації про органічний ринок та підтримка політичного діалогу в органічному секторі в Україні. В рамках проекту передбачено проведення всебічного аналізу органічного ринку за попередні три роки (2016-2018), а також за поточний рік та презентація результатів дослідження як в Україні, так і поза її межами, зокрема, в рамках найбільшої Міжнародної виставки органічних харчових продуктів БіоФах (BioFach), яка щорічно відбувається у лютому в м. Нюрнберг (Німеччина).
Окрім того, проект сприятиме підвищенню прозорості ринку шляхом доступу до інформації про органічне виробництво в Україні. З цією метою в рамках проекту планується удосконалення інформаційного порталу OrganicInfo.Ua, який є незалежною інформаційною платформою та співпрацює з усіма учасниками органічного ринку.
Протягом року буде надано часткову підтримку деяким заходам, що вже стали традиційними в органічному секторі, а також підтримано ряд публікацій.
Окрема увага буде приділятись роботі з Міністерством аграрної політики та продовольства України, зокрема, щодо розробки нормативно-правових актів, які регулюватимуть виробництво, обіг та маркування органічної продукції.
Термін реалізації проекту  - до 24.02.2020.
Проект «Дослідження органічного ринку та підтримка політичного розвитку» впроваджується Інформаційним центром «Зелене досьє» у партнерстві з органом сертифікації «Органік Стандарт» (Україна) та із залученням експертів Дослідного інституту органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC).