В Україні екологічний стан покращуватимуть демотиваторами

Митці, журналісти та дизайнери об’єднались для того, щоб захищати довкілля сьогодні та в майбутньому. Новоутворена громадська організація має назву «Розумне Майбутнє». Ця некомерційна ініціатива покликана поліпшувати екокультурні тенденції в Українському соціумі шляхом проведення мистецьких заходів.

 

Очільником організації «Розумне майбутнє» став відомий український художник, плакатист та дизайнер Геннадій Фісун.

Першим заходом, що має на меті змінити на краще екологічний стан та екологічну свідомість людей в Україні, стане проведення масштабного та унікального за своєю концепцією конкурсу плакату, мотиватору та демотиватору.

 

«Це буде перший на теренах СНД конкурс сучасного цифрового плакату, в якому братимуть участь як професіонали, так і всі охочі, адже передбачається дві номінації – для дизайнерів та аматорів», - розповідає Геннадій.

За його словами, унікальність конкурсу полягає ще й у тому, що на виставковому майданчику будуть представлені не просто плакати, а й демотиватори та сучасні меми. Подібних виставок в Україні та Східній Європі ще не проводили. Фінальна експозиція, до слова, супроводжуватиметься сучасним мистецьким перформансом, покликаним шокувати публіку можливим нерозумним майбутнім.

 

Конкурс проводитиметься на офіційному сайті «Розумне Майбутнє» та у найпопулярніших соціальних мережах.

Оцінювати роботи учасників будуть представники української інтелігенції - відомі та значимі особистості культурного та громадського життя Українського соціуму.

 

«Сьогодні між термінами "збереження навколишнього середовища" та "самозбереження" можна поставити знак рівняння. Ми живемо в епоху тотального споживання, а це значить - збільшення виробництва і, відповідно, збільшення забруднення планети в цілому і країни зокрема, - розповідає Г.Фісун. - Громадська організація " Розумна майбутнє "розуміє, що екологічна поведінка - це не політичне і не економічне питання. Це питання виживання людини, як виду, в найближчому майбутньому. Питання виживання наших дітей, онуків і правнуків. Яку планету ми залишимо їм у спадок? Величезне звалище або чисту, зелену, придатну для життя? Ми відповіли для себе на це питання однозначно. Зробіть свій вибір і ви», - закликав художник.

uaculture.com