Великий піст: раціонально використовувати воду

Всесвітня Рада Церков виступила з ініціативою на Великий піст під назвою "Сім тижнів для води". Під час економічної та екологічної кризи назріла необхідність, щоб християни обговорили і прийняли відповідні заходи для економії води, відзначають автори ініціативи. Вони нагадують, що вода є одним з основних елементів сталого розвитку, особливо в галузі охорони здоров'я та енергетики.

 

22 березня буде відзначатися Всесвітній день води, який встановила ООН в 1992 р. На думку Всесвітньої Ради Церков, цей день є можливістю залучити увагу міжнародної спільноти до значення води та її раціонального використання. "Сьогодні в світі близько 900 млн. людей не має прямого доступу до 20 літрів чистої води, мінімуму, необхідного для повсякденного життя", - підкреслюється в повідомленні Всесвітньої Ради Церков.

Вода все більше розглядається як товар, розподіл якого залежить від ситуації на ринку. Приватизація водних ресурсів часто є причиною того, що бідні не мають доступу до цього цінного добра , - відзначають автори ініціативи.

 

catholicnews.org.ua