Запрошуємо на екологічні ігри та майстер класи з апсайклінгу для дітей в рамках проекту «Дитячі екосправи»

Начало: 
20 Вересень, 2014 - 14:00 - 21 Вересень, 2014 - 17:00

20-21 вересня 2014 року в рамках в рамках Арт-Пікніка Слави Фролової:

о 14.00 відбудутья екологічні ігри та

о 15.30 відбудуться майстер класи з апсайклінгу для дітей.

 

20.09 о 15:30 - Майстер клас «Мозаїчне панно» та

21.09  о 15:30 - «Робим подарункову коробочку, вазочку з пластику» (з собою беріть 2 пластикові пляшки).

 

Діти навчатимуться граючись у настільні ігри, складаючи пазли, ігри з м’ячем,розгадуючи вікторини, ребуси, кросворди на екологічну тему. Ігри  проводить екологічний клуб «Еремурус».

 

На майстер-класах ми робитимемо корисні речі з компакт-дисків, битої плитки, пластику. Це не лише екологічно та ощадливо, але й красиво. Завданями проекту є пробудження екологічної відповідальності, активності та креативності  дітей. Всі заходи безкоштовні.

Англійське слово upcycling означає не просто переробку сміття з усіма можливими виробничими втратами, а таку, щоб її результат перевершив якість того, з чого утворилося сміття.

Проект розпочався  на минулих вихідних. Діти уже навчились робити еко-іграшки та плестии коврики зі старого одягу.

 

Також, 27-28 вересня планується разом з дітьми та скульптором створити скульптуру зі сміття. Надалі будемо співпрацювати зі школами та озеленювати їх території з учнями.

Втілює в життя проект «Дитячі екосправи» Мочульська Тетяна в рамках програми неформальної ос віти для молоді «Майстерні громадської активності», яка сприяє соціальним та культурним ініціативам в Україні, Польщі та Білорусі.