Здорове харчування – крок у здорове майбутнє

Навіть у новорічну ніч варто дбати про здорове харчування, - так вважають учасники наших конкурсів, які напередодні новорічних свят проходили на двох веб-ресурсах - веб-сайті «Подарунки від Святого Миколая» та у клубі щасливих матусь на порталі mama.ua

Переможці  конкурсів нині якраз отримують призи – смачні та корисні. 29 грудня переможців-киян вітали й пригощали органічною кавою та чаєм в торговому домі «Органік Ера», де вони обрали на свої виграшні сертифікати продукти до святкового столу. До інших переможців, з різних регіонів України, поїхали різноманітні кухонні приладдя, що стануть у пригоді турботливим матусям та домогосподаркам.

Обидва конкурси проводила Міжнародна благодійна організація «Інформаційний центр «Зелене досьє» в рамках проекту «Сприяння економічному розвитку й зайнятості» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Партнерами проекту стали організації, які щиро зацікавлені в тому, щоб українці робили свідомий вибір на користь органічних продуктів харчування. Благодійна організація "Фонд розвитку музейного та інформаційного простору" безпосередньо спілкується зі Святим Миколаєм під час різдвяних свят, а отже турбота про здоров’я маленьких громадян нашої країни для них є дуже важливою. Торговий дім «Органік Ера» не лише пропонує здорову їжу, а ще дає поради щодо приготування смачних страв і пригощає ними у своєму затишному маленькому дегустаційному залі. А торгова марка «Жменька» опікується тим, щоб на полицях великих і маленьких магазинів не закінчувалися крупи з позначкою «органік».
У конкурсах взяло участь більше 700 чоловік. Переможців вікторини, яка проводилась на порталі mama.ua, довелось визначати з понад 500 дописувачів, котрі добре впоралися з завданням. Серед учасників були люди різного віку та статі, а це означає, що інтерес до органічних продуктів і до здорового харчування дуже великий. Схоже, що попит сьогодні випереджає пропозиції, які є на нашому ринку.
Під час іншої частини проекту - цикл семінарів з органічного виробництва для учасників туристичного бізнесу в Криму - ми переконалися, що в Україні не вистачає власної сертифікованої органічної продукції, а готелі та приватні садиби залюбки б годували своїх гостей саме такими продуктами.

Докладну інформацію про конкурси та семінари, які відбулися в рамках проекту наприкінці року, про висновки та рекомендації учасників акцій можна дізнатися на нашій сторінці.

 

Результати конкурсів:
«Подарунки від Святого Миколая»

Mama.ua оглашает победителей викторины

 

 

З Новим здоровим роком та Різдвом!