«Зміна стилю споживання – глобальне завдання для кожного заради порятунку планети» (2010)

Природні ресурси Землі обмежені. Порятунок нашої планети залежить від багатьох чинників. Один з них, мабуть, найскладніший, - ми повинні змінити наші звички, наше мислення і спосіб життя. І ці потреби мають бути зрозумілими всім людям, на всіх рівнях. Як зробити це зрозумілим для українців? Практичні приклади з двох різних шведських міст доводять, що це можливо за умови співпраці міської влади та населення, із залученням інформаційних та пропагандистських структур.
Наш проект – це зустріч найкращого шведського досвіду зі сталого споживання та української практики. Він проводився в рамках програми «Обличчям до майбутнього – шведський шлях стійкого розвитку» Посольством Швеції в Україні у співпраці зі Шведським Інститутом (Стокгольм) та міжнародною екологічною організацією «Зелене досьє».
В рамках проекту було проведено два семінарі в Києві (за підтримки Дніпровської райдержадміністрації Києва) та в Каневі (за підтримки Канівського природного заповідника).
В семінарах взяли участь близько 100 учасників з різних регіонів Україні, представники органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, бізнес структур, засобів масової інформації та, звісно, шведські експерти.

Деякі презентації з семінарів
Фотозвіт з Києва
Фотозвіт з Канева