Довкільна та кліматична стійкість для України: підсумки Саміту Східного партнерства

Проект нової політики Східного партнерства, що буде ухвалений 15 грудня ц.р., передбачає більш тісну інтеграцію країн регіону до Європейського зеленого курсу, відкриває можливості, в тому числі і для України, зеленої трансформації.

Питання довкілля та зміни клімату набувають наскрізного характеру, стають дороговказом для планування економічного розвитку, невід’ємною складовою євроінтеграційних реформ. Україна вже підтвердила зацікавленість долучитися до європейських зелених перетворень, однак, чи будуть ефективно використані нові можливості, чи Україна згає час для змін? Ці питання знаходяться у фокусі громадської уваги.

Організатори дискусії: Робоча група 3 Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства 

Експертами Робочої групи 3 Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства: Наталією Андрусевич (РАЦ «Суспільство і довкілля»), Русланом Гаврилюком (Національний екологічний центр України), Оленою Кравченко (МБО «Екологія-Право-Людина»), Тамарою Мальковою (МБО ІЦ «Зелене досьє»), а також Анною Голубовською-Онісімовою підготовлений оновлений аналітичний документ “Довкільна та кліматична стійкість Східного партнерства – оцінка перспективи досягнення в Україні – 2”, в рамках якого проведений аналіз перспектив та встановлення ключових індикаторів довкільної та кліматичної стійкості України в контексті досягнення цілей нової оновленої політики Східного партнерства, а також визначено траєкторію руху України у досягнені поставлених цілей за підсумками 2021 року.

На заході будуть представлені результати дослідження та рекомендації громадянського суспільства для досягнення Україною довкільної та кліматичної стійкості у розрізі підсумків Саміту Східного партнерства.

До участі запрошуються народні депутати, представники урядових структур, експерти в сфері довкілля та зміни клімату, громадськість.

Реєстрація участі відкрита до 12:00 15 грудня 2021 р. за посиланням.

Захід проводиться в рамках проєкту Підтримка діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.