АДАПТАЦІЯ ДО ЗАКОНОДАВСТВА ЄС: у фокусі малі та середні виробники аграрної продукції. 2е видання

АДАПТАЦІЯ ДО ЗАКОНОДАВСТВА ЄС: у фокусі малі та середні виробники аграрної продукції. 2е видання

Пропонуємо оновлене базове дослідження “АДАПТАЦІЯ ДО ЗАКОНОДАВСТВА ЄС: у фокусі малі та середні виробники аграрної продукції”, яке створене в рамках проекту «виконано в рамках проекту «Адаптація до законодавства ЄС: практика впровадження», що впроваджувався Міжнародною благодійною організацією «Інформаційний центр «Зелене досьє» в партнерстві зі Спілкою Виробників Органічних Сертифікованих Продуктів «Органічна Україна», ГО «Інститут дослідження адаптації законодавства», ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» та Бердичівська міськрайонна громадська організація «Добра справа».

Автори базового дослідження: Катерина Шор (Зелене досьє), Марта Руда, Яна Рогінська-Грін (Інститут дослідження адаптації законодавства).

Дослідження містить активні посилання на нормативно-правові акти та таблицю з термінами імплементації деяких актів ЄС, що стосуються тематики дослідження.

Це базове дослідження було підготовлене Міжнародною благодійною організацією «Інформаційний центр «Зелене досьє» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського  суспільства  Східного партнерства. 

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Міжнародної благодійної організації «Інформаційний центр «Зелене досьє» і необов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

© «Зелене досьє», 2019.