Ми розпочали впровадження нового проєкту «Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком», головна тема якого – вплив Європейського зеленого курсу (ЄЗК) на аграрний сектор України та на сільські громади.
Ми докладаємо максимум зусиль, щоб допомогти українським аграріям якнайкраще використати ті можливості, які надає ЄЗК, і уникнути загроз, що постають у процесі трансформації. Перш за все, ми працюємо із сільськогосподарською стратегією ЄС «Від ферми до виделки», але також враховуємо вимоги інших документів в частині, що стосується сільського господарства та сільських територій, – положення стратегії з біорізноманіття, вимоги циркулярної економіки та нульового забруднення, застосування фінансових інструментів в агросекторі.
У Віснику нашого проєкту ми розповідатимемо вам про все, що відбувається з сільськогосподарською стратегією ЄС «Від ферми до виделки», про вимоги інших документів ЄЗК стосовно сільського господарства та сільських територій (стратегія біорізноманіття, циркулярна економіка, нульове забруднення, фінансові інструменти в агросекторі). Разом з вами будемо розбиратися – яких заходів треба вжити Україні, щоб рухатися вперед разом з європейською спільнотою.
У першому випуску Вісника:
- головне про нову аграрну політику ЄС,
- реакція та плани України,
- дослідження «Фермери майбутнього», виконане Joint Research Centre на замовлення ЄС.
Вісник випускається в рамках проєкту «Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком», головна тема якого – вплив Європейського зеленого курсу (ЄЗК) на аграрний сектор України та на сільські громади. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб допомогти українським аграріям якнайкраще використати ті можливості, які надає ЄЗК, і уникнути загроз, що постають у процесі трансформації. Перш за все, ми працюємо із сільськогосподарською стратегією ЄС «Від ферми до виделки», але також враховуємо вимоги інших документів в частині, що стосується сільського господарства та сільських територій, – положення стратегії з біорізноманіття, вимоги циркулярної економіки та нульового забруднення, застосування фінансових інструментів в агросекторі.
Підписатися на новини та Вісник проєкту можна за посиланням.
Будемо раді отримувати запитання, коментарі й пропозиції від експертів та усіх зацікавлених і небайдужих. Запрошуємо до співпраці!
Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».
#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #EU4USociety
