Вісник № 10 проєкту “Український зелений шлях від ферми до виделки”

Вісник № 10 проєкту “Український зелений шлях від ферми до виделки”

Запровадження нової європейської політики (Європейський зелений курс, ЄЗК), викликано глобальними кліматичними змінами та різкою відповіддю на них громадян світу.

Харчові системи водночас і сприяють, і потерпають від наслідків складних глобальних та екологічних проблем, включаючи зміну клімату, деградацію навколишнього середовища та обмеженість природних ресурсів. Глобальний світ шукає кошти на трансформацію сільського господарства.
Ми потроху намацуємо потрібний шлях, але поки що на самому його початку.

У цьому випуску: глобальні фінансові трансформації, національні та локальні ініціативи.

Теми випуску:

  • Вуглець на продаж — прибутковий бізнес
  • ПОЛІТИКА НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ ЩОДО РОЗВИТКУ СТАЛОГО ФІНАНСУВАННЯ
  • ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ТРАНСФОРМАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА: ЗЕЛЕНЕ ОПОДАТКУВАННЯ
  • ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ТРАНСФОРМАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА: ЗЕЛЕНІ ОБЛІГАЦІЇ
  • СВІТОВІ БАНКИ РОЗВИТКУ МАЮТЬ ПРИПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ ІНТЕНСИВНИХ ТВАРИННИЦЬКИХ ФЕРМ!

Вісник випускається в рамках проєкту «Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком», головна тема якого – вплив Європейського зеленого курсу (ЄЗК) на аграрний сектор України та на сільські громади. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб допомогти українським аграріям якнайкраще використати ті можливості, які надає ЄЗК, і уникнути загроз, що постають у процесі трансформації. Перш за все, ми працюємо із сільськогосподарською стратегією ЄС «Від ферми до виделки», але також враховуємо вимоги інших документів в частині, що стосується сільського господарства та сільських територій, – положення стратегії з біорізноманіття, вимоги циркулярної економіки та нульового забруднення, застосування фінансових інструментів в агросекторі.

Підписатися на новини та Вісник проєкту можна за посиланням.

Будемо раді отримувати запитання, коментарі й пропозиції від експертів та усіх зацікавлених і небайдужих. Запрошуємо до співпраці!

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #EU4USociety

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу both-ua-1024x165.jpg

Вас може зацікавити

Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком

Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком