Вісник № 6 проєкту “Український зелений шлях від ферми до виделки”

Вісник № 6 проєкту “Український зелений шлях від ферми до виделки”

Запровадження нової європейської політики (Європейський зелений курс, ЄЗК), викликано глобальними кліматичними змінами та різкою відповіддю на них громадян світу.

Цей випуск – про зелене відновлення на глобальному та національному рівні.
А також про зміни, які вже відбуваються у звичках та поведінці споживачів, – від вибору місцевих продуктів до відповідальності за забруднення одноразовим посудом світового океану.

Теми випуску:
  • Ґелета, ракаш і «нарцис» – приклад від фермерів майбутнього
  • ЗЕЛЕНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ КУРС: ЩО СПІЛЬНОГО
  • ШІСТЬ РОКІВ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ: ЗВІТ НА ФОНІ ПАНДЕМІЇ
  • НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ФІНАНСУВАННЯ НИЗЬКО ВУГЛЕЦЕВОГО ПЕРЕХОДУ В ЄС
  • ОДНОРАЗОВИЙ ПОСУД, ПАКУВАННЯ ДЛЯ ЇЖІ ТА НАПОЇВ НА ВИНОС – НАЙБІЛЬШІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ ПЛАСТИКОВОГО СМІТТЯ  ДО СВІТОВОГО ОКЕАНУ

Вісник випускається в рамках проєкту «Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком», головна тема якого – вплив Європейського зеленого курсу (ЄЗК) на аграрний сектор України та на сільські громади. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб допомогти українським аграріям якнайкраще використати ті можливості, які надає ЄЗК, і уникнути загроз, що постають у процесі трансформації. Перш за все, ми працюємо із сільськогосподарською стратегією ЄС «Від ферми до виделки», але також враховуємо вимоги інших документів в частині, що стосується сільського господарства та сільських територій, – положення стратегії з біорізноманіття, вимоги циркулярної економіки та нульового забруднення, застосування фінансових інструментів в агросекторі.

Підписатися на новини та Вісник проєкту можна за посиланням.

Будемо раді отримувати запитання, коментарі й пропозиції від експертів та усіх зацікавлених і небайдужих. Запрошуємо до співпраці!

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #EU4USociety

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу both-ua-1024x165.jpg

Вас може зацікавити

Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком

Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком