Вісник № 7 проєкту “Український зелений шлях від ферми до виделки”

Вісник № 7 проєкту “Український зелений шлях від ферми до виделки”

Запровадження нової європейської політики (Європейський зелений курс, ЄЗК), викликано глобальними кліматичними змінами та різкою відповіддю на них громадян світу.

Диверсифікація в сільському господарстві, тобто різноманіття видове й генетичне, – це і нагальна потреба, і шлях до поєднання новітніх винаходів (часом дуже неочікуваних) з традиціями (часом геть забутими) заради нинішньої та майбутньої продовольчої безпеки. Проблеми та успішний досвід з України та світу – у цьому випуску.

Теми випуску:
  • Черкаський вогняний перець та узинська креветка – українці дивують
  • СВІТОВЕ СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ПОТРЕБУЄ НЕГАЙНОЇ ДИВЕРСИФІКАЦІЇ КУЛЬТУР
  • НОВЕ ЖИТТЯ СТАРОДАВНЬОЇ ПШЕНИЦІ
  • УКРАЇНСЬКА СІРА, ЛИТОВСЬКА ЧОРНОГОЛОВА ТА ІНШІ АБОРИГЕНИ
  • УКРАЇНСЬКИЙ ВІТЛАКОЧЕ, АБО МЕКСИКАНСЬКИЙ ТРЮФЕЛЬ

Вісник випускається в рамках проєкту «Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком», головна тема якого – вплив Європейського зеленого курсу (ЄЗК) на аграрний сектор України та на сільські громади. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб допомогти українським аграріям якнайкраще використати ті можливості, які надає ЄЗК, і уникнути загроз, що постають у процесі трансформації. Перш за все, ми працюємо із сільськогосподарською стратегією ЄС «Від ферми до виделки», але також враховуємо вимоги інших документів в частині, що стосується сільського господарства та сільських територій, – положення стратегії з біорізноманіття, вимоги циркулярної економіки та нульового забруднення, застосування фінансових інструментів в агросекторі.

Підписатися на новини та Вісник проєкту можна за посиланням.

Будемо раді отримувати запитання, коментарі й пропозиції від експертів та усіх зацікавлених і небайдужих. Запрошуємо до співпраці!

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #EU4USociety

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу both-ua-1024x165.jpg