Єврокомісія прийняла План дій ЄС у надзвичайних ситуаціях для забезпечення постачання продовольством та продовольчої безпеки в період кризи

Єврокомісія прийняла План дій ЄС у надзвичайних ситуаціях для забезпечення постачання продовольством та продовольчої безпеки в період кризи

Як було оголошено ще у 2020 році у Стратегії «Від ферми до виделки», ЄС має намір посилити координацію на європейському рівні для попередження нестачі продуктів харчування під час криз. План дій у надзвичайних ситуаціях є саме таким інструментом. Комісія планує створити Європейський механізм готовності та реагування на кризи продовольчої безпеки (EFSCM).

Ланцюг постачання харчових продуктів ЄС продемонстрував стійкість під час пандемії COVID, але й зазнав серйозних та непередбачуваних розладів, засвідчивши, що постачанню продовольства та продовольчій безпеці можуть загрожувати також інші зовнішні ризики. Серед них зміна клімату, виснаження природних ресурсів, кіберзагрози, геополітичні зрушення.

Прийняття Плану дій ЄС у надзвичайних ситуаціях покращить резистентність до криз сільського господарства, виробництва аквакультури, рибного та харчового секторів, поєднавши їх діяльність з ініціативами в таких сферах, як охорона здоров’я, транспорт, енергетика, ІТ, торгівля тощо.

Згідно Плану дій, для забезпечення продовольчого постачання та продовольчої безпеки під час кризи слід керуватися наступними принципами:

  • посилення співпраці між державними органами та приватним сектором;
  • врахування взаємозалежності в ланцюгах поставок;
  • підтримка відкритості міжнародних і внутрішніх потоків товарів і працівників;
  • забезпечення пропорційної, надійної комунікації та аналізу ринку;
  • моніторинг обміну інформацією.

План буде впроваджено за допомогою новоствореного Європейського механізму готовності та реагування на кризи продовольчої безпеки (EFSCM), який спиратиметься на групу експертів з представників Єврокомісії, держав-членів та деяких країн, що не входять до ЄС, учасників з усіх етапів харчового ланцюга. Його функціонування регулюватимуть спеціальні правила та процедури. Група збиратиметься періодично, а в разі кризи в дуже короткі терміни та так часто, як це необхідно.

EFSCM зосередиться на конкретних видах діяльності та комплексі дій, які мають бути завершені між серединою 2022 та 2024 років:

  • прогнозування, оцінка ризиків та моніторинг з використанням наявних даних (у тому числі про погоду, клімат, ринки);
  • подальший аналіз вразливостей та критичної інфраструктури ланцюга постачання харчових продуктів;
  • координація, співпраця та комунікація: обмін інформацією, передовим досвідом, національними планами дій у надзвичайних ситуаціях;
  • розробка рекомендацій щодо подолання криз;
  • координація та співпраця з міжнародною спільнотою.

Роль Європейської Комісії буде полякати у моніторингу потенційних ризиків та вразливостей для ланцюга постачання харчових продуктів, пошуку цифрових інструментів для пришвидшення реагування на кризи та у співпраці з державами-членами й зацікавленими сторонами у подоланні кризи та покращенні комунікації.

Надія Шевченко, Інформаційний центр «Зелене досьє».

За матеріалами Єврокомісії.

Вас може зацікавити

Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком

Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком