Український зелений шлях від ферми до виделки: час найбільших можливостей

Український зелений шлях від ферми до виделки: час найбільших можливостей
Напередодні різдвяних та новорічних свят ми презентували результати проєкту, над яким працювали протягом цього року в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety (за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження»).

Намагаючись визначити, яким має бути український шлях трансформації аграрного сектору, ми відстежували та аналізували документи та правові акти, що розроблялись в ЄС на виконання Європейського зеленого курсу, досліджували досвід та збирали цікаві приклади з усього світу, адаптували та роз’яснювали цю інформацію українському споживачу в численних публікаціях та тематичних дайджестах. А також брали участь у різноманітних міжнародних заходах, у написанні аналітичних та позиційних документів, проводили дискусійні майданчики з найбільш резонансних тем.

Все це стало основою для розробки дорожньої карти «Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком», яка складається з двох частин – про можливості сталого сільськогосподарського виробництва і про потреби зміни звичних моделей споживання. Ми запропонували наше бачення стимулів та засобів для зеленого сільськогосподарського переходу, для зміни звичної системи споживання їжі у відповідності до глобальних тенденцій сьогодення.

Розроблена нами дорожня карта – це конкретні кроки, які ми вважаємо необхідними і реальними. Шлях візуалізований в інфографіці та описаний докладно в підсумковій публікації.

Щодо необхідності пропонованих кроків – теоретично всі розуміють, що за сьогоднішніх умов, кліматичних і глобально політичних, від них нікуди не подітися. А от стосовно готовності ступити на шлях трансформацій – експерти аграрної галузі говорять про неготовність більшості наших фермерів до таких змін.

Втім, існує реальна поки що меншість, яка вже почала цей рух. Наприклад, група компаній «Арніка» вже застосовує стійкі практики, виробляє органічну продукцію (компанія сертифікована відповідно до стандартів органічного виробництва, еквівалентних стандартам ЄС, США, Канади, Швейцарії та Японії), не використовує хімічні засоби та синтезовані пестициди, а зараз розробляє варіанти перетворення вуглецю на додатковий актив для компанії, планує отримувати вуглецеві кредити за накопичення вуглецю в ґрунті.

Керівниця маркетингової служби групи компаній «Арніка» Анастасія Білич у своєму виступі на презентації Дорожньої карти зауважила, що сьогодні всіх аграріїв можна умовно розділити на три групи.

Першопрохідці, які намагаються змінити способи господарювання і обов’язково вигідно скористаються нинішніми можливостями; їх послідовники, які підуть дуже скоро цим самим шляхом, розумно використовуючи досвіді перших; і ті, що будуть «неприємно вмотивовані регуляторами» через державні заходи, податки, нові правила країн-імпортерів та ЄС тощо.

Такий підхід добре узгоджується з висновками нашого проєкту. Особливо цінно, що це бачення конкретної аграрної компанії, яка сьогодні вже робить серйозні кроки на шляху зеленої трансформації. Тобто, першопрохідці в Україні реально є. А для того, щоб їх послідовників було якомога більше, напевне, нам усім треба подбати про просвітництво. Інакше невдовзі побільшає «неприємно вмотивованих», чого нам усім не хочеться.

Про необхідність інформування фермерів щодо зеленої трансформації та можливостей, які вони матимуть завдяки переходу на стійкі сільськогосподарські практики, про потребу перегляду державної політики стосовно стимулювання належних практик ідеться і в нашій публікації, і про це говорили учасники презентаційного заходу.

Наші колеги та партнери добре усвідомлюють важливість продовження такої діяльності. Аналітичний центр Аграрного союзу України, наприклад, популяризує досвід доброчесних виробників, використовуючи для цього сучасні інформаційні технології. Новий проєкт WWF-Україна «Запровадження природоорієнтованих рішень в Порядок денний реформ в Україні» збирається використовувати наші напрацювання. А наші колеги з Європейського Екологічного Бюро (Бельгія) охоче діляться своїм досвідом, у тому числі застерігаючи від помилок, на яких вже дечого навчилися аграрії з країн ЄС.

Ми дякуємо всім учасникам проєкту та підсумкового презентаційного заходу!

Відеозапис презентації розташовано за посиланням.

Презентації та Дорожня карта розташовані нижче.

Завантажити Дорожню карту «Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком».

Вас може зацікавити

Дорожня карта «Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком»

Дорожня карта «Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком»

Презентація Дорожньої карти та результатів проєкту “Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком”

Презентація Дорожньої карти та результатів проєкту “Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком”

Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком

Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком