Компас стійкості харчових систем

Компас стійкості харчових систем

У червні в ЄС представлено Компас стійкості харчових систем – новий інструмент для допомоги у прийнятті рішень та розробці політики стійкості агровиробництва.

Компас стійкості харчових систем пропонує структуру, основану на міждисциплінарному підході, що робить можливими рефлексивні оцінки та спрощує переговори щодо компромісів між різними стейкхолдерами.

Їжі приділяє увагу кожна людина щодня. Прийняти рішення про те, яку їжу придбати, може бути дуже складно, якщо дбати про стійкість продуктів харчування. Чи можу я собі це дозволити? Чи це здорово та безпечно? Чи це не шкодить навколишньому середовищу чи благополуччю тварин? Хто її виготовив і в яких умовах?

Питання, на які ми маємо знайти відповіді, обираючи їжу, свідчать про складність прийняття рішень, а ще – про брак необхідної інформації. Саме тому будь-які дії з трансформації харчових систем повинні розроблятися з урахуванням чотирьох взаємопов’язаних суспільних цілей: здорове харчування, довкілля, економіка та соціальна справедливість.

Про це й заявила мультидисциплінарна команда дослідників у своїй нещодавній роботі «A Sustainability Compass for policy navigation to sustainable food systems», опублікованій на «Science Direct», представляючи Компас стійкості харчових систем. Компас – це метрична система, розроблена для підтримки тих, хто приймає рішення в оцінці стійкості харчової системи. Він може генерувати всебічну інформацію про систему харчування, яка дає змогу проводити відповідні дії та переговори із залученням політиків з різних галузей. 

Основними для Компаса сталості харчових систем є 4 універсальні суспільні цілі, що описують загальні бажані результати харчової системи:
  • здорова, адекватна та безпечна дієта для всіх;
  • чиста і здорова планета;
  • системи харчування, що підтримують загальне благополуччя і є економічно стабільними;
  • справедливі, етичні системи харчування.

Кожна ціль характеризується чотирма проблемними сферами, які охоплюють недавнє розуміння пріоритетів сталого розвитку у різних сферах. Отже, Компас може вказати, про що повинні прийматись рішення та вестися переговори із зацікавленими сторонами, має конкретні показники, що відображають різні контексти й пріоритети та можуть застосовуватися для порівняння поточної або прогнозованої ситуації з науково обґрунтованими цілями.

Таким чином, Компас може використовуватися для відстеження прогресу стійкості харчової системи.

Найважливішою є його здатність полегшити переговори з учасниками щодо стійкості харчової системи, дозволяючи різним зацікавленим сторонам зрозуміти складний адаптивний характер харчових систем. Він може допомогти вказати шлях до більш прозорої, всеохоплюючої та доказової політики, віднайти баланс між рішеннями, заснованими на наукових доказах, та рішеннями, заснованими на нормах та цінностях, а також спростити відстеження прогресу у досягнені цілей сталого розвитку ООН та сприяти відокремленню процесу розробки показників стійкості та їх використання при оцінці політики.

Ольга Ігнатенко, Інформаційний центр «Зелене досьє».

За інформацією Європейської Комісії.

Вас може зацікавити

Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком

Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком