Довгі ланцюги постачання надто вразливі та несуть зависокі ризики для бізнесу

Довгі ланцюги постачання надто вразливі та несуть зависокі ризики для бізнесу

Довгі логістичні ланцюги наразі переважають у світі – і не тільки в структурі виробництва та постачання промислових товарів, де місце видобування сировини може знаходитись за тисячі кілометрів від місця виробництва, а вироблені товари розбігаються по світу для споживання.

Це також типова проблема у постачанні, наприклад, електрики або у виробництві та споживанні харчових продуктів, де це стосується не тільки товарів з високим ступенем переробки (наприклад, консервованих овочів чи м’яса), але й простих продуктів, скажімо, зерна. Стала типовою схема, де їжа (наприклад, зерно) вирощується в одному місці, потім після збору перевозиться в інше місце для зберігання, з якого вивозиться у третє місце для переробки (наприклад, у борошно), а потім їде знов на багато кілометрів для продажу або на хлібокомбінат для випікання хліба, який знову їде в іншу місцину для продажу.

Таким чином, їжа наразі досить нечасто споживається там, де була вирощена, і потрапляє до споживача тільки після довгої подорожі.

Ольга Ігнатенко, Інформаційний центр «Зелене досьє» спеціально для All Retail

Вас може зацікавити

Хроніки війни

Хроніки війни