Норвегія фінансуватиме вихід альтернативних білкових продуктів на ринок

Норвегія фінансуватиме вихід альтернативних білкових продуктів на ринок

Новий п’ятирічний дослідницький проект з назвою «Розвиток клітинного сільського господарства для виробництва харчових продуктів майбутнього» (ARRIVAL), який розпочнеться наступного року, допоможе Норвегії розробити та вивести на свій ринок «їжу майбутнього».

Проект фінансується Дослідницькою радою Норвегії та має річний бюджет 2 мільйони євро. Норвезький інститут досліджень харчових продуктів, рибальства та аквакультури (Nofima) очолить проект за підтримки цілого консорціуму інших учасників (контрактна дослідницька організація SINTEF Industry, Університет Осло, Норвезький інститут сільськогосподарських досліджень, Норвезька рада з технологій, сільськогосподарський кооператив Nortura AS,  норвезьке молочне підприємство TINE AS).

Взагалі в Норвегії м’яса виробляється менше, ніж в інших країнах Північної Європи, але в період з 2020 по 2021 рік виробництво м’яса в країні зросло майже на чотири відсотки. До того ж більшість споживачів у Норвегії кажуть, що вони не надто стурбовані факторами впливу на навколишнє середовище чи добробут тварин через споживання м’яса.

Розвиток виробництва альтернативних білкових продуктів зможе підвищити самозабезпеченість країни продовольством, підвищити стійкість та зменшити екологічний відбиток харчових ланцюгів.

Маючи необхідну експертизу та дослідницькі потужності, команда продовжить досліджувати, як збільшити виробництво клітинного м’яса та продуктів харчування на основі технології точної ферментації.

Наразі культивоване м’ясо схвалене для споживання людиною та продажу лише в Сінгапурі. Проте Норвегія бачить життєздатне майбутнє для клітинного м’яса на своєму ринку. Nofima почала досліджувати цю категорію в 2018 році з метою розробки нової технології культивування м’язового м’яса із залишковою біомасою в якості середовища для росту. Проект став першим відкритим дослідженням у цій категорії і відтоді розроблена технологія значно покращилася.

Далі дослідження з’ясовуватиме, як збільшити виробництво м’яса на клітинній основі та які матеріали придатні для використання в якості основи для м’язових клітин. Наразі таке виробництво не дуже стійке, оскільки використовує багато сировини тваринного походження в якості середовища для культивування клітин – в поточній технології виробництва клітинного м’яса зазвичай використовують середовище для росту, виготовлене з частин телячої крові, – тому багато людей критично ставляться до такого типу вирощування білка. Для успішного масштабування цих типів технологій необхідно розробити нові стійкі середовища для вирощування клітинного м’яса.

Окрім підвищення рівня виробництва м’яса, в країні останнім часом також зросло національне виробництво молочних продуктів і яєць: за останнє десятиліття поголів’я дійних корів та курей-несушок постійно збільшувалося з кожним роком. Це викликає питання щодо зниження сталості національних харчових ланцюгів, оскільки продукти тваринного походження використовують багато земельних ресурсів та призводять до більших викидів парникових газів, ніж їх рослинні альтернативи.

За даними Університету Гельсінкі та Центру технічних досліджень Фінляндії VTT, виробництво альтернативних білків, таких як продукти на основі точної ферментації, може зменшити використання землі майже на 90% порівняно зі звичайним виробництвом яєць, а також зменшити викиди парникових газів до 55%.

Так американська компанія Perfect Day, один з лідерів з виробництва альтернативних молочних продуктів за технологією точної ферментації, повідомляла про скорочення викидів парникових газів на 97% порівняно зі звичайними молочними продуктами. Тож дослідження фокусуватимуться також на вивчені економічного та екологічного ефекту від виробництва альтернатив білкам тваринного походження.

Проект ARRIVAL планує зробити кілька кроків уперед у дослідженнях клітинного сільського господарства, вважаючи його розвиток революцією у виробництві харчових продуктів, яка може змінити сільськогосподарське виробництво, структуру землекористування, харчові звички та навіть етичність споживацьких вподобань.

Ольга Ігнатенко, Інформаційний центр «Зелене досьє».

Джерело – https://www.greenqueen.com.hk/cellular-agriculture-project-norway/