Нові органічні альтернативи хімічним пестицидам

Нові органічні альтернативи хімічним пестицидам

Нове дослідження, опубліковане на платформі «Frontiers in Sustainable Food Systems», свідчить, що пивний жом та макуха з ріпака можуть стати ефективними засобами біодезінсекції для боротьби з ґрунтовими паразитами та для збільшення врожаю сільськогосподарських культур.

Науковці з Інституту сільських досліджень та розробок Баска Нейкера (Іспанія) досліджували використання побічних продуктів сільськогосподарського виробництва ріпакової макухи та пивного жому, а також свіжого коров’ячого гною як органічних біодезінсекторів лікування.

Намагаючись зменшити відходи сільськогосподарської промисловості та кількість шкідливих хімічних речовин, дослідники вивчили можливості застосувати органічні побічні продукти виробництва, зокрема, пивного, як потенційного методу знезараження ґрунтів, збереження здорових ґрунтових мікроорганізмів та збільшення врожайності сільськогосподарських культур.

Кореневі нематоди можуть негативно впливати на врожайність сільськогосподарських культур – паразит проникає в кореневу тканину рослини, щоб відкласти яйця, і ця активність призводить до утворення на корені галлів або вузликових набряків, що в свою чергу негативно впливає на розвиток коренів, – культура не може ефективно засвоювати поживні речовини, уповільнюється ріст рослини, що, зрештою, призводить до зменшення врожаю.

Дослідники продемонстрували, що завдяки цим органічним засобам суттєво зменшились нематоди кореневих вузлів, побільшало  корисних популяцій у ґрунті, а також зменшилась кількість відходів сільськогосподарської промисловості.

Для дезінфекції ґрунту та зменшення популяцій нематод в ґрунт внесли пивний жом та макуху ріпаку разом із свіжим коров’ячим гноєм, – потенційна органічна обробка. Після першої обробки врожаю дослідники виявили значне зменшення негативних явищ на коренях рослин. Високий вміст азоту в цих речовинах сприяв активності корисних мікроорганізмів у ґрунті, що допомогло розщеплювати органічні речовини, такі як гній, і знищувати нематоди та інших паразитів, які пошкоджують посіви.

Ділянки також продемонстрували збільшення врожайності приблизно на 15% порівняно з контрольними ділянками через рік. Крім того, обробка органічними речовинами сприяла збільшенню популяцій корисних мікроорганізмів у ґрунтах, про що свідчить значно вища частота дихання ґрунту.

Дослідження демонструє, що ці сільськогосподарські побічні продукти є ефективним засобом лікування нематод на кореневих вузлах та інших ґрунтових паразитів, що забезпечує більш високу врожайність сільськогосподарських культур, а також сприяє стійким харчовим системам для зменшення відходів сільськогосподарської галузі. Дослідники наголошують на необхідності подальших досліджень для вивчення інших подібних потенційних органічних методів лікування.

Ольга Ігнатенко, Інформаційний центр «Зелене досьє». 

За інформацією Frontiers.