В Україні триває дискусія щодо Європейського зеленого курсу

16 червня. Урядовці разом з депутатами ВРУ, представниками Єврокомісії, громадськості та бізнес-сектору обговорили на круглому столі аналітичний документ «Європейський зелений курс: можливості та загрози для України».

Наприкінці 2019 року Європейська Комісія оголосила нову політичну доктрину – Європейський зелений курс (ЄЗК, European Green Deal). Це програма дій Європейської Комісії, в центрі якої амбіційний план переходу до кліматично нейтральної Європи до 2050 року.

Документ охоплює всі сектори економіки та визначає політику ЄС на найближчі роки стосовно зміни клімату, енергетики, біорізноманіття, промислової політики, торгівлі тощо. Оскільки ЄЗК є політичним документом, а не угодою, він не передбачає класичного підписання, і водночас не забороняє приєднання та виконання задекларованих цілей.

У січні цього року Україна задекларувала своє прагнення приєднатись до Європейського зеленого курсу. Невдовзі Єврокомісія оприлюднила низку стратегічних документів у рамках ЄЗК. Отже, в Україні розпочалися широкі дискусії щодо нашого місця й ролі в новій політиці: як це вплине на Україну? Адже всі розуміють, що нова політика ЄС направлена, насамперед, на захист виробників та споживачів усередині Європейського Союзу.

Наприкінці травня експерти кількох організацій під керівництвом Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» зробили аналіз ЄЗК з акцентом саме на можливостях та загрозах для України. Аналітичний документ «Європейський зелений курс: можливості та загрози для України» було широко презентовано на двох вебінарах, другий з яких відбувся 16 червня за участі представників  Верховної Ради України, Єврокомісії, трьох міністерств, громадськості та бізнес-сектору.

В цілому в Україні є підтримка Європейського зеленого курсу і розуміння незворотності змін, які пов’язані з його виконанням, – з цим погоджуються всі учасники нинішньої дискусії. ЄЗК та документи, що приймаються відповідного до нього, ставлять досить амбітні цілі, невиконання яких може відобразитись на українському імпорті до ЄС.

«Важливо знайти спільні інтереси з ЄС та захистити інтереси українських виробників, – зазначив під час вебінару Тарас Качка, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. – Ми готові брати на себе більші зобов’язання та говорити про включення позицій Європейського зеленого курсу до Угоди про асоціацію. Важливо щоб Україну сприймали як частину Європейського Співтовариства і не застосовували до українських виробників додаткових санкцій чи нетарифних бар’єрів».

«Європейський зелений курс можна розглядати з кількох сторін. Якщо запровадити всі механізми, які передбачені ЄЗК, це безперечно вплине на покращення якості нашого життя, – говорить Ірина Ставчук, в.о Міністра захисту довкілля та природних ресурсів. – Водночас, ЄЗК має іншу сторону – фіскальну, тобто збільшення податкового навантаження на підприємства через «карбонізацію».

В Україні і зараз є проблеми з екологічним податком, у планах новоствореного міністерства запровадити цільове використання екологічного податку».

Уряд та парламент України уважно відслідковують, що відбувається навколо ЄЗК, та вже враховують його в державних планах. Зокрема, Європейський зелений курс згадується в новому плані дій Уряду, що має бути винесений незабаром до Верховної Ради України, а в комітетах ВРУ говорять про інтеграцію України до ЄЗК. Зокрема, Комітетом з питань екологічної політики та природокористування ВРУ на 6 липня заплановані комітетські слухання з питань адаптації до зміни клімату та розгляд ЄЗК.

Найбільшу відповідальність та стурбованість щодо запровадження ЄЗК відчуває бізнес. Відтак, як відповідь на ЄЗК, Європейська бізнес асоціація у лютому 2020 року заснувала Комітет промислової екології та сталого розвитку, який об’єднує представників міжнародних компаній та найбільших компаній аграрної, металургійної, енергетичної, цементної галузей України.

Як зазначив під час вебінару Голова Комітету Станіслав Зінченко, «бізнес розділяє цілі сталого розвитку і готовий інвестувати в розвиток екологічно дружнього виробництва. Водночас, бізнесу не вистачає якісного діалогу з ЄС, технологій, а також доступу до фінансових ресурсів».

Необхідно зазначити, що всередині ЄС також не всі підтримують амбітні цілі ЄЗК та стратегій. Зокрема, нещодавно проти збільшення відсотку органічного виробництва та значного зменшення використання пестицидів виступили польські аграрії, раніше за відтермінування ЄЗК виступали аграрії Іспанії, Португалії та деяких інших країн, мотивуючи це складною ситуацією, що склалась у галузі через пандемію COVID-2019. Але наразі Європейська Комісія не планує відтермінування запуск ЄЗК чи змінювати цілі.

Дискусія триває. Незабаром буде окремий захід для бізнесу.

Катерина Шор, Менеджер проектів Інформаційного центру «Зелене досьє»,
Співавтор аналітичного документу «Європейський зелений курс: можливості та загрози для України»
.