Вища Дубечня – допомога громаді

Вища Дубечня – допомога громаді

Після 24 лютого 2022 року (від початку широкомасштабного вторгнення росії на територію України) Інформаційний центр «Зелене досьє» ухвалив рішення щодо розширення діяльності.

На початку березня ми відгукнулись на запит села Вища Дубечня, що розташоване у Вишгородському районі Київської області та почали збір коштів на підтримку громади та її територіальної оборони.

Село Вища Дубечня є своєрідним форпостом, адже знаходиться всього за 30 км від Києва по Чернігівській трасі та за 20 км до греблі Київського водосховища. Під час активного наступу на Київ, протягом перших тижнів, в селі споруджувались блокпости, облаштовувалась лінія оборони та формувався підрозділ територіальної оборони.

Від початку збору коштів на рахунки нашої організації надійшло близько 52 тис. грн.

Закуплено та передано громаді села Вища Дубечня на забезпечення її територіальної оборони: військову форму, екіпірування та павербанки.

Ми дякуємо за підтримку кожному та запрошуємо долучитись до підтримки!

Перерахувати кошти можна на банківські рахунки Інформаційного центру «Зелене досьє», які на даний час використовуються виключно для підтримки села Вища Дубечня відповідно до Договору публічної оферти.