Нові принципи розвитку стійкої та конкурентоспроможної аквакультури в ЄС

Нові принципи розвитку стійкої та конкурентоспроможної аквакультури в ЄС

Європейська Комісія оприлюднила нові стратегічні принципи з розвитку стійкої та конкурентоспроможної аквакультури в ЄС.

Керівні принципи пропонують спільне бачення розвитку сектору аквакультури в рамках ЄЗК та стратегії «Від ферми до виделки». Попередні, прийняті Комісією у 2013 році, лягли в основу багаторічних національних стратегічних планів держав-членів ЄС з розвитку аквакультури на їх території. Новий посібник допоможе сектору аквакультури ЄС стати більш конкурентоспроможним та стійким, а також покращити свої екологічні та кліматичні показники.

Четверта частина морепродуктів, що споживаються в Європі, походить з аквакультурного виробництва.

Однак більша частина споживання морепродуктів покривається за рахунок імпорту, що становить близько 60%. Загалом лише 10% споживання морепродуктів ЄС походить з аквакультури ЄС. Це свідчить про значний потенціал зростання, однак виробництво аквакультури в ЄС з 2007 року збільшилось лише на 6%, досягнувши обсягу продажів у 1,2 мільйона тон та обороту в 4,1 мільярда євро у 2018 році (менше 2% від світового виробництва).

Нові настанови були підготовлені в тісній консультації з державами-членами ЄС та зацікавленими сторонами, особливо тими, що представлені в Консультативній раді з аквакультури. Вони встановили чотири взаємопов’язані цілі для подальшого розвитку аквакультури в ЄС:

  • підвищення стійкості та конкурентоспроможності,
  • участь у зеленому переході,
  • забезпечення соціального прийняття та інформування споживачів,
  • збільшення знань та інновацій.

Запропоновані керівні принципи також підтримують значне збільшення частки органічної аквакультури в ЄС: зазначається, що згідно з нещодавно опублікованим Планом дій з органічного виробництва, органічна аквакультура залишається відносно новим сектором, але має значний потенціал для зростання.

Новий стратегічний підхід до сталого розвитку аквакультурного виробництва має значний потенціал у досягненні цілей ЄЗК та забезпечення довгострокової стійкості сектору, особливо на тлі пандемії COVID-19.

Розглядаючи виклики та можливості для сектору аквакультури ЄС, керівні принципи пропонують конкретні дії щодо низки галузей, включаючи доступ до супутникових технологій та водних ресурсів, добробут людей та тварин, екологічні показники, зміну клімату, нормативну та адміністративну основу та обмін інформацією з питань аквакультури ЄС.

Зокрема, Комісія пропонує розробити детальні рекомендації щодо найкращих практик у найбільш важливих сферах та передбачає спеціальний механізм сприяння аквакультурі для підтримки розробки цих документів, а також для впровадження передової практики, описаної в них.

Комісія пропонує державам-членам ЄС використовувати ці нові керівні принципи у своїх багаторічних національних стратегічних планах розвитку сектору аквакультури, а також підтримувати сектор у рамках майбутнього Європейського фонду мореплавства, рибальства та аквакультури та інших фондів ЄС.

Ольга Ігнатенко, Інформаційний центр «Зелене досьє».

За матеріалами Європейської Комісії.

Фото: ua.depositphotos.com

Вас може зацікавити

Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком

Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком