Грантова програма «Підтримка органічного сектору в Україні»

Грантова програма «Підтримка органічного сектору в Україні»

Грантову програму ініційовано об’єднанням «Органічна Ініціатива», до складу якого входять ключові учасники органічного сектору України.


Сільське господарство залишається однією з важливих галузей економіки, адже Україна впродовж багатьох років була важливим світовим постачальником сільськогосподарської та продовольчої та продовольчої продукції.

Прямі втрати від окупації та прямих влучань, блокування портів, руйнування об’єктів інфраструктури та ланцюгів постачання, значне збільшення цін на добрива, пальне та логістику – це не вичерпний перелік проблем, з якими стикнулися агровиробники.

Попри всі складнощі українські органічні аграрії розпочали вже другу посівну кампанію в умовах повномасштабної війни.

Важливо, що органічне виробництво залишається одним із пріоритетів сільськогосподарського виробництва в Україні як для виробників, так і для влади.

Fil:Dark Green Arrow Up.svg

Мета грантової програми

– підтримка виробників органічних продуктів, збереження та посилення спроможності органічного сектору України у середньо- та довгостроковій перспективі.

Учасники програми – оператори органічного ринку, надавачі послуг, громадські організації та спілки, що працюють у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції – юридичні особи резиденти України.

Fil:Dark Green Arrow Up.svg

Отримати підтримку

  • 1 етап грантової програми реалізовано з квітня по серпень 2022 року.

Перелік виробників, які отримали пряму фінансову підтримку в рамках першого етапу грантової програми за посиланням.

  • 2 етап грантової програми реалізується з серпня 2022 року та деякі ініціативи, що підтримані, будуть реалізовані до вересня 2023 року.

Результати 2 етапу розміщені за посиланням.

  • 3 етап грантової програми реалізується у травні-червні 2023 року.
    Результати третього етапу грантової програми розміщені за посиланням24 оператори органічного ринку отримають підтримку на загальну суму 90’000 швейцарських франків.

Більше ніж 100 операторам органічного ринку надано підтримку в рамках грантової програми «Підтримка органічного сектору в Україні» на загальну суму еквівалентну 460 тис доларів США.

Fil:Dark Green Arrow Up.svg

Грошовий фонд грантової програми формується з благодійних пожертв та внесків фізичних та юридичних осіб (резидентів та нерезидентів України), цільових внесків міжнародних проєктів/програм технічної допомоги та інших надходжень.

Реквізити для підтримки

Fil:Dark Green Arrow Up.svg

Звітність та публічна інформація

Нас підтримують:

  • Компанія БТУ-ЦЕНТР (Україна) долучилася до грантової програми та надає благодійну допомогу органічним виробникам у форматі 100 комплектів із 4 біопрепаратів для живлення та захисту рослин – 1 070 400 грн

та інші приватні донори.

Загальна сума грошової та матеріальної підтримки складає 460 000 доларів США

Ми цінуємо підтримку кожного партнера та прихильника, який прагне зберегти та відновити український органічний сектор!

Fil:Dark Green Arrow Up.svg

Для контактів:

  • Катерина Шор, Інформаційний центр «Зелене досьє», +380 67 440 5937 (WhatsApp, Viber, Telegram, Signal), +49 16 091 468 987 e-mail: info@dossier.org.ua.
  • Олена Дейнеко,  координатор «Органічної ініціативи», +380 050 944 1242, +380 067 103 9694 (WhatsApp, Viber, Telegram), e-mail: coordinator@organicinitiative.org.ua